• 75 23 222 35
 • kontakt@mojastrona.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • lip

  13

  2015

Estetyczne grzejniki drabinkowe

Panele grzewcze, ogrzewanie podłogowe, tradycyjne kaloryfery to elementy spotykane w niemalże każdym domu, czy lokalu użytkowym. Nie tyle nowością ale funkcjonalnością wyróżniają się spośród tego zestawu grzejniki drabinkowe. Grzejnik drabinkowy to konstrukcja lekka,  bardzo elastycznie dostosowana pod względem wielkości i kształtów do pomieszczeń w jakich będzie montowany.

Zazwyczaj są to łazienki gdzie grzejnik drabinkowy może przybierać różnorodne kształty, od klasycznego prostokąta po kształty owalne czy koła. Kolorystyka takich grzejników również odgrywa ogromne znaczenie, i jest jak najbardziej elementem ozdobnym w pomieszczeniu gdzie grzeje drabinkowy grzejnik. Wspomniane łazienki to nie jedyne pomieszczenia gdzie swoje zastosowanie ma grzejnik drabinkowy. Kuchnia to również idealne miejsce dla takiego rozwiązania, a ponadto bardzo często służy nam taki grzejnik, jako suszarka na zawsze mokre kuchenne ścierki.

Estetycznie grzejniki drabinkowe komponują się również w garderobach, korytarzach czy w przedpokoju. Wystrój tych pomieszczeni w żaden sposób nie koliduje ze smukłym i subtelnym kształtem tych urządzeń, a wręcz przeciwnie potrafi poprzez jasne kolory rozświetlić je lub podkreślić ich charakter. Wygląd i takie dopasowanie elementów instalacji centralnego ogrzewania ma ogromny wpływ na wystrój naszego mieszkania. Tradycyjne kaloryfery choć mają może i bardziej skuteczną moc swojego działania niekiedy potrafią w zasadniczy sposób zeszpecić nasze mieszkanie, a przecież nie tylko wydzielane ciepło ma wpływ na rodzaj i kształt elementów, z jakich zaprojektujemy ogrzewanie w domu. Wygląd oraz jakość, jaką nam dają grzejniki drabinkowe łączy ze sobą zawsze te dwa ważne elementy.

 

 • Telefon:
  +149 75 23 222 35

 • ul. testowa 12
  25-255 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@mail.pl

© Copyright Matuj.pl. All Rights Reserved.