• 75 23 222 35
 • kontakt@mojastrona.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • lip

  13

  2015

Elektryczne grzejniki drabinkowe

Tradycyjne metody ogrzewania pomieszczeń choć sprawdzone i niezawodne czasami nie zdają egzaminu w pomieszczeniach, które były kapitalnie remontowane, dostosowywane do celów mieszkalnych, czy po prostu ze względu na koszty rozbudowy instalacji centralnego ogrzewania warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem.

Choć nie jest to najtańsze z rozwiązań, jeżeli idzie o eksploatacje, ogrzewanie elektryczne znakomicie nadaje się tam gdzie brak miejsca na doprowadzenie rur wodnego centralnego ogrzewania, ogranicza nas miejsce, lub konstrukcja ścian wyklucza montaż ciężkich wodnych grzejników. W takim przypadku grzejnik drabinkowy, a do tego jego elektryczne zasilanie doskonale spełni swoją funkcję grzewczą, ale i użytkową bo może przecież posłużyć nam przykładowo jako suszarka na ubrania. Elektryczny grzejnik drabinkowy znakomicie nadaje się do zainstalowania w WC, czy łazience. Różnorodność kształtów, jak i jego rozmiary idealnie wkomponują się w te pomieszczenia.

Kolejnymi pomieszczeniami, do jakich idealnie nadaje się grzejnik drabinkowy w jego elektrycznej wersji będzie przedpokój, korytarz, ale i garderoba czy kuchnia. Kłopotliwe połączenia z przewodami instalacji centralnego ogrzewania mamy w tym wypadku wyeliminowane, a dowolność w jaki sposób możemy zaprojektować ten typ ogrzewania w naszych pomieszczeniach sprawia, że nie tylko będą one źródłami ciepła, ale poprzez ich niestandardowe kształty, takie jak koła, owale, czy nieregularne figury geometryczne będą upiększały nasze wnętrza. Taka elastyczność sprawia, iż stają się one coraz to bardziej popularne, a niewątpliwą ich zaleta niech będzie również niezbyt wygórowana cena i praktycznie bezobsługowy, oraz bezawaryjność grzejników.

 • Telefon:
  +149 75 23 222 35

 • ul. testowa 12
  25-255 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@mail.pl

© Copyright Matuj.pl. All Rights Reserved.